W tym roku RNBO otrzymała ponad 1,5 tysiąca wniosków dotyczących wprowadzenia sankcji

W tym roku RNBO otrzymała ponad 1,5 tysiąca wniosków dotyczących wprowadzenia sankcji

Ukrinform
W 2018 r. SBU przysłała RNBO propozycje nałożenia sankcji za działania antyukraińskie przeciwko 284 obywatelom Federacji Rosyjskiej i 548 rosyjskim podmiotom gospodarczym – oświadczyło SBU.

"W 2018 r. Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony otrzymała 1541 wniosków dotyczących stosowania sankcji za działalność antyukraińską, finansowanie terroryzmu i pomoc dla okupantów przeciwko 720 osobom prawnym i 821 osobom fizycznym.

Spośród nich 548 to rosyjskie podmioty gospodarcze, 284 to obywatele Federacji Rosyjskiej

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-