Wczoraj w Donbasie okupanci 6 razy naruszyli zawieszenie broni

Wczoraj w Donbasie okupanci 6 razy naruszyli zawieszenie broni

Ukrinform
13 stycznia na wszystkich obszarach odpowiedzialności jednostek ukraińskich 6 razy odnotowano naruszenia zawieszenia broni - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych, donosi Ukrinform.

Strzelano:

3 razy w pobliżu miejscowości Wodjane (Pryazowie) – z granatników, z ciężkich karabinów maszynowych i z broni strzeleckiej,

w pobliżu miejscowości Awdijwka - z ręcznych przeciwpancernych granatników,

w pobliżu miejscowości Hnutowe – z ręcznych przeciwpancernych granatników,

w pobliżu miejscowości Marinka - z broni strzeleckiej.

Wśród ukraińskich żołnierzy nie odnotowano strat.

Od początku bieżącego dnia, rosyjskie siły okupacyjne 1 raz złamały zawieszenia broni w pobliżu miejscowości Marinka. Strzelano z automatycznych granatników i z broni strzeleckiej.

"Sytuacja w rejonie Operacji Sił Połączonych jest nadal kontrolowana przez żołnierzy ukraińskich" - poinformował sztab OSP

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-