Okupanci strzelali z granatnika w pobliżu miejscowości Kamianka

Okupanci strzelali z granatnika w pobliżu miejscowości Kamianka

Ukrinform
W ciągu ostatniej doby rosyjscy okupanci raz złamali zawieszenie broni w Donbasie - informuje centrum prasowe sztabu Operacji Sił Połączonych, donosi Ukrinform.

Ostrzelano ukraińskie pozycje w pobliżu miejscowości Kamianka. Strzał nie był ukierunkowany, więc ukraińscy obrońcy nie odpowiedzieli ogniem.

Wśród Sił Połączonych nie odnotowano strat ani obrażeń w walce.

Od początku bieżącego dnia, czyli 25 września, na wszystkich odcinkach linii demarkacyjnej nie odnotowano naruszeń rozejmu. Ukraińskie wojsko w pełni kontroluje sytuację w rejonie operacji i jest gotowe do odpowiedniego reagowania na ewentualne wyzwania ze strony oddziałów zbrojnych Federacji Rosyjskiej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-