Kanadyjskie wojsko przeprowadziło rotację na Ukrainie ZDJĘCIA

Kanadyjskie wojsko przeprowadziło rotację na Ukrainie ZDJĘCIA

Ukrinform
Oddziały kanadyjskie uczestniczące w misji szkoleniowej UNIFIER przeprowadziły rotację na Ukrainie.

Jest to określone w przesłaniu Sił Kanadyjskich na Ukrainie na Facebooku.

„Misja pozostaje niezmieniona,  jest nowa osoba w operacji UNIFIER. Podpułkownik Jeffrey Tope przejął dowodzenie w Zjednoczonej Grupie Taktyczno - Operacyjnej Ukraina od ppłk. Frederica Koty w piątek w Międzynarodowym Centrum Pokoju i Bezpieczeństwa w pobliżu miejscowości Staryczy. Około 200 nowych pracowników wojskowych Zjednoczonej Grupie Taktyczno - Operacyjnej Ukraina, cieszymy się, że możemy kontynuować owocną pracę naszych poprzedników”, podano w oświadczeniu.

Kanadyjskie Siły Zbrojne obiecały kontynuować prace nad wzmocnieniem armii ukraińskiej.

„Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy współpracy z międzynarodowymi partnerami, z którymi pracujemy, w celu wspierania programów rozwijających zdolności ukraińskich sił bezpieczeństwa”, dodali kanadyjscy żołnierze.

Pogratulowali także swoim kolegom, którzy wracają do domu, „ ze wspaniałymi wspomnieniami o niesamowitym kraju i wspaniałych relacjach międzynarodowych”.

Jak informowaliśmy, w ramach operacji UNIFIER od 2015 roku około 200 żołnierzy kanadyjskich prowadzi zajęcia z ukraińskimi żołnierzami i przedstawicielami organów ścigania. W ciągu czterech lat ponad 10 tysięcy ukraińskich żołnierzy przeszło kanadyjskie przeszkolenie.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-