Głowa państwa - Wkład wywiadu wojskowego w przyszłe zwycięstwo jest nie do przecenienia

Głowa państwa - Wkład wywiadu wojskowego w przyszłe zwycięstwo jest nie do przecenienia

wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Wkład ukraińskiego wywiadu wojskowego w ochronę naszych współobywateli i przyszłe zwycięstwo jest nie do przecenienia.

Wołodymyr Zełenski powiedział to w nagraniu wideo, donosi Ukrinform.

„Od teraz co roku 7 września Ukraina będzie obchodzić Dzień Wywiadu Wojskowego – święto zawodowe ludzi, których wkład w naszą obronę i przyszłe zwycięstwo jest nie do przecenienia. Wcześniej takich świąt nie mieliśmy, zwłaszcza na poziomie państwowym – zaznaczył prezydent, wyjaśniając, że podpisał stosowny dekret.

W środę rano Zelerński podziękował im za służbę, za wyniki potrzebne Ukrainie, a najlepszym przyznał odznaczenia państwowe.

„Wierzę, że wielokrotnie będę nagradzał przedstawicieli społeczności wywiadowczej Ukrainy za ich osiągnięcia, za operacje, które cały czas trwają - i za sukcesy, które pozwalają Siłom Zbrojnym Ukrainy i całemu państwu dążyć do wyzwolenia całej naszej ziemi”- podkreślił Zełenski.

Jak informowaliśmy, prezydent Wołodymyr Zełeński podpisał dekret o obchodzeniu 7 września Dniem Wywiadu Wojskowego Ukrainy.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-