Pojawił się film promocyjny walki Usyk – Joshua

Pojawił się film promocyjny walki Usyk – Joshua

wideo
Ukrinform
Walka odbędzie się 25 września w Londynie.

„Sky” opublikował film promocyjny walki Anthony'ego Joshuy z Ołeksandrem Usykiem, donosi Ukrinform.

Walka między mistrzem Wielkiej Brytanii a ukraińskim pretendentem odbędzie się 25 września na klubowej arenie Tottenham w Londynie.

Usyk odbędzie pierwszą walkę o tytuł w wadze superciężkiej. Będzie walczył o pasy mistrzowskie WBA, WBO, IBF i IBO należące do Joshuy.

Przypomnijmy, nadchodząca walka będzie trzecią walką Usyka w wadze superciężkiej. Wcześniej pokonał Chazza Witherspoona (przez techniczny nokaut) i Derecka Chisorę (punktami).

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-