Pojawił się film promocyjny walki Usyk – Joshua

Pojawił się film promocyjny walki Usyk – Joshua

wideo
Ukrinform
Walka odbędzie się 25 września w Londynie.

„Sky” opublikował film promocyjny walki Anthony'ego Joshuy z Ołeksandrem Usykiem, donosi Ukrinform.

Walka między mistrzem Wielkiej Brytanii a ukraińskim pretendentem odbędzie się 25 września na klubowej arenie Tottenham w Londynie.

Usyk odbędzie pierwszą walkę o tytuł w wadze superciężkiej. Będzie walczył o pasy mistrzowskie WBA, WBO, IBF i IBO należące do Joshuy.

Przypomnijmy, nadchodząca walka będzie trzecią walką Usyka w wadze superciężkiej. Wcześniej pokonał Chazza Witherspoona (przez techniczny nokaut) i Derecka Chisorę (punktami).

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-