Reprezentacja Ukrainy nie utrzymała zwycięstwa w meczu z Finlandią w kwalifikacjach do mistrzostw świata 2022

Reprezentacja Ukrainy nie utrzymała zwycięstwa w meczu z Finlandią w kwalifikacjach do mistrzostw świata 2022

zdjęcie
Ukrinform
W drugiej rundzie eliminacji Mistrzostw Świata FIFA 2022 ukraińskiej reprezentacji nie udało się u siebie pokonać reprezentacji Finlandii.

Spotkanie odbyło się na NSC Olimpijski w Kijowie i zakończyło się wynikiem 1: 1, podaje Ukrinform.

Bramki strzelili Junior Moraes, który w 80 minucie dawał zwycięstwo „niebiesko-żółtym”, oraz Teemu Pukki (89, z rzutu karnego).

W 88 minucie Witalij Mykolenko zarobił czerwoną kartkę i rzut karny.

W kolejnym meczu grupy D w Nur-Sultan reprezentacja Kazachstanu przegrała z obecnymi mistrzami świata w piłce nożnej Francją - 0: 2.

Miejsce w tabeli: Francja - 4 pkt (po 2 meczach), Finlandia - 2 (2), Ukraina - 2 (2), Bośnia i Hercegowina - 1 (1), Kazachstan - 0 (1),

W kolejnym meczu eliminacji mistrzostw świata ukraińska drużyna rozegra spotkanie dnia 31 marca na NSC Olimpijski w Kijowie z drużyną Kazachstanu.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-