Szachtar pokonał Bazyleę i awansował do półfinału Ligi Europy

Szachtar pokonał Bazyleę i awansował do półfinału Ligi Europy

wideo
Ukrinform
W barwach ukraińskiego klubu wyróżnili się Moraes, Tyson, Alan Patrick i Dodo.

Szachtar pokonał Basel 4:1 w ćwierćfinale Ligi Europy i awansował do półfinału turnieju. W półfinale Szachtar zagra z Interem - informuje Ukrinform.

Decydujące mecze play-off UEFA w tym sezonie składają się z jednego meczu rozegranego na neutralnym boisku. Szachtar i Bazylea spotkali się w Gelsenkirchen. Ukraiński klub objął prowadzenie już w 2 minucie. Pierwszą bramkę strzelił Moraes.

Drugiego gola dla Szachtara zdobył Tyson. Po przerwie Alan Patrick wykorzystał rzut karny. A na koniec meczu Dodo i Van Wolfswinkel ustanowili wynik końcowy na 4:1, na korzyść Szachtara.

W kolejnym ćwierćfinale Ligi Sevilla pokonała Wolverhampton 1: 0.

W półfinałach Ligi Europy Inter zagra z Szachtarem, a Manchester United z Sevillą. Półfinały zostaną rozegrane w dniach 16-17 sierpnia.

Jak podawał Ukrinform, w ćwierćfinale Ligi Europy włoski Inter pokonał niemiecki Bayern 2:1, a Manchester United 1: 0 duńską Kopenhagę.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-