Walki braci Kliczko weszły do TOP 50 najlepszych pojedynków w historii boksu

Walki braci Kliczko weszły do TOP 50 najlepszych pojedynków w historii boksu

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Pojedynki z udziałem legendarnych ukraińskich bokserów Witalija i Wołodymyra Kliczko znalazły się w TOP 50 najlepszych walk w historii tego sportu.

Głosowanie odbyło się w TheTopTens.com.

W rankingu znalazły się dwa pojedynki Witalija Kliczko i jeden - Wołodymyra, wszystkie przeciwko Brytyjczykom: Witalij Kliczko - Dereck Chisora (2003) - 39 miejsce, Lennox Lewis - Witalij Kliczko (2003) – 34 miejsce, a Wołodymyr Kliczko - Anthony Joshua (2017) – 22 miejsce.

Najlepszym meczem bokserskim w historii był uznany pierwszy pojedynek na ringu między Amerykanami Muhammadem Ali i Joe Frazierem (1971).

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-