Ukraina zdobyła „złoto” na Mistrzostwach Europy w biatlonie

Ukraina zdobyła „złoto” na Mistrzostwach Europy w biatlonie

zdjęcie
Ukrinform
Reprezentacja Ukrainy w czwartek zdobyła złoty medal w klasycznej sztafecie mieszanej (2x6 + 2x7,5 km) Mistrzostw Europy 2020, które odbywają się w białoruskim mieście Raubiczy.

Wala Semerenko, Julia Dżyma, Artem Prima i Dmytro Pydruczny przebiegli dystans w czasie 1 godziny 11 minut 32,1 sekundy i wykorzystali 9 dodatkowych pocisków, informuje Ukrinform.

Drugimi na mecie byli reprezentanci Rosji (32,2 sekundy różnicy; 9 dodatkowych pocisków), trzecie miejsce zdobyła drużyna z Norwegii (+33,7; 3).

W wyścigu wzięły udział 22 drużyny.

Mistrzostwa Europy będą kontynuowane w sobotę, 29 lutego, wyścigami sprinterskimi, a zakończą się następnego dnia masowymi biegami.

prs

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-