Ukraińska judoczka Biłodid zdobyła złoto podczas turnieju Grand Slam

Ukraińska judoczka Biłodid zdobyła złoto podczas turnieju Grand Slam

wideo
Ukrinform
Dwukrotna mistrzyni świata w judo 19-letnia Ukrainka Daria Biłodid zdobyła „złoto” na Grand Slam w Abu Dhabi (Zjednoczone emiraty Arabskie).

24 października w wielkim finale turnieju Grand Slam w Abu Dhabi, Daria Biłodid pokonała Marusę Stangar ze Słowenii – donosi NKO Ukrainy na Facebooku.

„Nieodparta Daria Biłodid. W finale turnieju Grand Slam w Abu Dhabi nasza judoczka, która rywalizuje w kategorii wagowej do 48 kg, nie pozostawiła żadnej szansy Słoweńce Stangar. Nieco dłużej niż minuta - a rywalka już leżała na macie w „ciasnym uścisku” ukraińskiej anakondy” – napisano.

Przypomnimy, że za wyniki sportowe w sierpniu Narodowy Komitet Olimpijski uznał Darię Biłodid sportowcem miesiąca na Ukrainie. NKO uhonorował sportsmenkę za wybitne osiągnięcia na Mistrzostwach Świata 2019 w Tokio (Japonia), gdzie nie tylko zdobyła złoty medal, ale także stała się najmłodszą dwukrotną mistrzynią świata w historii judo.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-