Switolina pozostała na 3 miejscu w rankingu WTA, Yastremska po raz pierwszy została 28. „rakietą” świata

Switolina pozostała na 3 miejscu w rankingu WTA, Yastremska po raz pierwszy została 28. „rakietą” świata

Ukrinform
Elina Switolina, pierwsza „rakieta” Ukrainy, pozostała na trzecim miejscu rankingu Women’s Tennis Association (WTA) z 16 września.

Przypomnijmy, Switolina (5131 punktów) w zeszłym tygodniu wróciła do pierwszej trójki światowego rankingu po raz pierwszy od października 2017 r.

Nowe osobiste osiągnięcie może świętować Diana Yastremska (1795), która po raz pierwszy w karierze stała się 28. „rakietą” świata.

Łesia Curenko (907) znajduje się na 68. miejscu na liście. Czwarty przedstawiciel Ukrainy w pierwszej setce światowej rankingu to Kateryna Kozłowa (851) - 72 miejsce (+2).

Na szczycie rankingu WTA jest Australijka Ashleigh Barty (6501), druga to reprezentantka Czech Karolina Pliskova (6415).


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-