Ukrainka Daria Biłodid została dwukrotną mistrzynią świata w judo ZDJĘCIA, WIDEO

Ukrainka Daria Biłodid została dwukrotną mistrzynią świata w judo ZDJĘCIA, WIDEO

Ukrinform
Ukraińska judoczka Daria Biłodid obroniła tytuł mistrzyni świata w judo, zdobywając „złoto” pierwszego dnia XXXIII mistrzostw świata w Tokio (Japonia).

W decydującej walce w kategorii wagowej do 48 kg 18-letnia zawodniczka Dynamo Kijów Biłodid pokonała Japonkę Funu Tonako, informuje Ukrinform.

W drodze do finału Biłodid pokonała Katarinę Kostę z Portugalii, Rosjankę Sabinę Giljazową, Hiszpankę Abelendę Laurę Martinez i Urantsetseg Munhbat z Mongolii.

Biłodid zdobyła swój pierwszy tytuł w zeszłym roku w Baku (Azerbejdżan), zostając najmłodszą mistrzynią świata w judo w historii tej dyscypliny.

Mistrzostwa Świata w Judo 2019 zakończą się 31 sierpnia.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-