Switolina awansowała na 5 miejsce w rankingu WTA

Switolina awansowała na 5 miejsce w rankingu WTA

Ukrinform
Pierwsza „rakieta” Ukrainy Elina Switolina wspięła się o dwie pozycje i zajęła piąte miejsce w rankingu Stowarzyszenia Tenisowego Kobiet (WTA), dane na dzień 19 sierpnia.

Switolina (4492 punkty) wyprzedziła Czeszkę Petrę Kwitową (4485) i Holenderkę Kiki Bertens (4400), informuje Ukrinform.

Dajana Yastremska (1730), straciwszy jedną pozycję, zajmuje 33 miejsce w rankingu. Lesia Curenko (1337) spadła na 40 miejsce (-5). Ekaterina Kozłowa (821) - jest 74.

Otwiera ranking WTA Japoka Naomi Osaka (6606). Drugą jest Australijka Ashley Barty (6501), trzecia to Czeszka Karolina Pliszkowa (6315), czwartą pozycję zajmuje zwyciężczyni Wimbledonu - 2019 Rumunka Simone Halep (4743).


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-