„To naprawdę wow!” - Zełenska odwiedziła wystawę o Ukrainie

„To naprawdę wow!” - Zełenska odwiedziła wystawę o Ukrainie

zdjęcie
Ukrinform
Pierwsza dama Olena Zełenska udała się na wystawę Ukraina WOW.

Napisała o tym na swojej stronie na Facebooku i udostępniła zdjęcia.

„Ukraina WOW to kolejna okazja do odkrywania swojego kraju raz po raz. I nigdy nie przestaje cię zadziwiać i fascynować. Więc powody, by znów się zakochać, są bardzo liczne. I to naprawdę - wow!” - napisała pierwsza dama.

„Wyrusz w wyobrażoną podróż ze wschodu na zachód, a jednocześnie masz okazję wrócić na chwilę do dzieciństwa i przypomnieć sobie, jak szaloną przygodą jest dla nas dorosłych, podróżowanie koleją lub przetestowanie nowoczesnych technologii multimedialnych w akcji. Nawet dla tych, którzy się boją wysokości, jest szansa na „wspinanie się” na taras widokowy - absolutnie bezpiecznie. W ciągu 10 minut przejechać 1646 km z Użhorodu do Łysyczanska, odwiedzić „Tunel miłości”, stać się głosem bohatera ukraińskiej kreskówki i usłyszeć dźwięk wsi Ukrainy - tutaj wszystko jest możliwe!" - dodała Zełenska.

Wyznała również, że najbardziej podobała jej się kopia uroczego domu Poliny Rayko, oraz pokój z „Krymskimi historiami” - wzruszające wspomnienia Krymczan pełne czułości i tęsknoty za domem.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-