W okręgu połtawskim odśnieżyli dwie trasy

W okręgu połtawskim odśnieżyli dwie trasy

Ukrinform
W okręgu połtawskim oczyszczono od śniegu drogę międzynarodową M-03 "Kijów-Charków" i drogę krajową N-08 "Boryspol-Dniepr-Zaporoże-Mariupol".

Informuje o tym służba prasowa Państwowej Służby Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.

"Ruch transportu drogowego na drogach regionu został zabezpieczony, a problematyczne odcinki drogi na trasach M-03 Kijów-Charków i N-08 Boryspol-Dniepr-Zaporoże-Mariupol zostały oczyszczone" – informuje.

Ciężki sprzęt inżynieryjny PSU ds.SN i sprzęt do usuwania śniegu z nadal pełnią dyżur i pracują w miejscach możliwych komplikacji ruchu.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-