Zełenski liczy na wsparcie partnerów NATO w kwestii dostarczenia MAP Ukrainie

Zełenski liczy na wsparcie partnerów NATO w kwestii dostarczenia MAP Ukrainie

Ukrinform
Gratuluję partnerom NATO rocznicy podpisania Traktatu Północnoatlantyckiego! Z niecierpliwością czekam na rozszerzenie naszej praktycznej współpracy w celu wzmocnienia bezpieczeństwa euroatlantyckiego. Liczę na wsparcie sojuszników w dostarczaniu MAP dla Ukrainy– napisał Prezydent na Twitterze, donosi Ukrinform.

Prezydent dodał, że w armii trwają niezbędne reformy.

Przypomnijmy, 4 kwietnia Sojusz Północnoatlantycki obchodził 72. rocznicę powstania. NATO powstało jako polityczno-wojskowy sojusz demokracji, biorąc pod uwagę wyzwania i zagrożenia okresu powojennego.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-