Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony nałożyła sankcje na Medwedczuka i jego żonę

Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony nałożyła sankcje na Medwedczuka i jego żonę

Ukrinform
Wśród 19 podmiotów prawnych i ośmiu osób fizycznych, w stosunku do których Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony zdecydowała się zastosować sankcje, znajdują się Wiktor Medwedczuk i jego żona Oksana Marczenko – powiedział sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ołeksij Daniłow na konferencji prasowej, informuje korespondent Ukrinform.

„Są to (wpisani na listę sankcji - red.) pan Wasilkowski Konstantyn - obywatel Federacji Rosyjskiej, pan Tomczenko Witalij - obywatel Federacji Rosyjskiej, pani Ławreniuk Natalia - obywatelka Ukrainy, Lisogor Siergiej - obywatel Federacji Rosyjskiej, pani Marczenko Oksana - obywatelka Ukrainy, pan Masliuk Ołeksandr - obywatel Federacji Rosyjskiej, pan Medwedczuk Wiktor - obywatel Ukrainy oraz pan Popow Mychajło - obywatel Federacji Rosyjskiej”- powiedział Daniłow.

Według niego sankcje obowiązują przez okres trzech lat.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-