Jermak przedstawił Wenediktową w Biurze Prokuratora Generalnego

Jermak przedstawił Wenediktową w Biurze Prokuratora Generalnego

zdjęcie
Ukrinform
Szef Biura Prezydenta Andrij Jermak przedstawił w Biurze Prokuratora Generalnego nową szefową departamentu, Irynę Wenediktową - donosi służba prasowa Biura Prokuratora Generalnego.

„Jestem przekonany, że Biuro Prokuratora Generalnego będzie działać skutecznie, będzie czuwać nad ukraińskim ustawodawstwem i odpowie na wszystkie wyzwania społeczeństwa, które przede wszystkim czeka na zgodność z prawem i sprawiedliwość” - podkreślił Jermak.

Opisując nową szefową departamentu, nazwał ją profesjonalistą, co uzasadnia wysokie oczekiwania stawiane teraz Biuru prokuratora generalnego.

Z kolei Wenediktowa podziękowała za zaufanie i wezwała zespół do konstruktywnej i pozytywnej współpracy.

„Mam wielki szacunek dla instytucji, w której się teraz znajduję, rozumiem, że jesteście profesjonalistami, którzy nie od roku starali się, by Prokuratura Ukrainy była skuteczna w trójkącie praworządności, więc wszystkie wasze najlepsze cechy oczywiście będziemy angażować” - podkreśliła.

17 marca poinformowano, że Rada Najwyższa poparła propozycję Prezydenta wyznaczenia na stanowisko prokuratora generalnego Irynę Wenediktową.

Prezydent powołał Irynę Wenediktową na stanowisko prokuratora generalnego, odwołując ją z tymczasowo wykonywanej pracy dyrektora Biura Śledczego.

av

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-