Wystąpienie Zełenskiego na konferencji bezpieczeństwa w Monachium

Wystąpienie Zełenskiego na konferencji bezpieczeństwa w Monachium

wideo
Ukrinform
 Udział Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w panelu „Townhall on Ukraine” podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium.

56. monachijska konferencja bezpieczeństwa odbywa się w dniach 14–16 lutego. Skoncentruje się na kwestiach konfliktu i rozbrojenia, klimatu i zdrowia. Głównym profilem konferencji jest jednak zarządzanie kryzysowe, a kryzysów wymagających dyskusji jest obecnie 27.

Według przewodniczącego konferencji Wolfganga Ischingera „Ukraina pozostaje ważnym punktem w europejskiej polityce bezpieczeństwa”.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-