W Mińsku zostały usunięte wszystkie przeszkody na drodze do „spotkania normandzkiego” - rzeczniczka Kuczmy

W Mińsku zostały usunięte wszystkie przeszkody na drodze do „spotkania normandzkiego” - rzeczniczka Kuczmy

Ukrinform
Na spotkaniu Trójstronnej Grupy Kontaktowej w Mińsku zostały wyeliminowane wszystkie przeszkody dla spotkania w najbliższej przyszłości w formacie normandzkim na najwyższym szczeblu – napisała na Facebooku rzecznik przedstawiciela Ukrainy w TKG, byłego prezydenta Leonida Kuczmy, Darka Olifer.

„Dzisiaj na posiedzeniu Trójstronnej grupy kontaktowej zostały wyeliminowane wszystkie przeszkody dla spotkania w najbliższej przyszłości w formacie normandzkim na najwyższym szczeblu – wycofanie wojsk w pobliżu miejscowości Zołote, Petriwske i Stanica Ługańska było ostatnim krokiem w kierunku spotkania liderów”- powiedziała.

Olifer zauważyła również, że ponieważ z przyczyn technicznych nie było spotkania podgrupy humanitarnej w Mińsku, strona ukraińska nalegała na wideokonferencję tej podgrupy 13 listopada.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-