Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyraziło protest wobec wizyty Putina na Krymie

Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyraziło protest wobec wizyty Putina na Krymie

Ukrinform
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy wyraziło zdecydowany protest w związku z kolejną, nieuzgodnioną z Ukrainą, podróżą Władimira Putina na Krym - napisało w oświadczeniu Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy.

„Ukraina uważa tę wizytę, jak każdą poprzednią, nieuzgodnioną z ukraińską stroną wizytę rosyjskich urzędników na tymczasowo zajęte terytorium Autonomicznej Republiki Krymu i Sewastopola (Ukraina), rażącym naruszeniem suwerenności państwowej i integralności terytorialnej Ukrainy, cynicznym lekceważeniem przez stronę rosyjską ogólnie uznanych zasad i norm prawa międzynarodowego” - napisano w oświadczeniu i dodano, że, że żadne wizyty rosyjskich urzędników na Krym nie zmienią statusu Autonomicznej Republiki Krymu i Sewastopola, który jest określony w Konstytucji Ukrainy, uznawanej przez cały cywilizowany świat.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-