Komisja Ukraina – NATO - rząd zatwierdził Program Krajowy

Komisja Ukraina – NATO - rząd zatwierdził Program Krajowy

Ukrinform
Gabinet ministrów zatwierdził projekt dekretu prezydenckiego „W sprawie zatwierdzenia Rocznego Krajowego Programu pod patronatem Komisji Ukraina-NATO na rok 2019”.

Taka decyzja została podjęta na spotkaniu rządowym, informuje korespondent Ukrinform.

"Po raz pierwszy zatwierdzamy ten dokument w zupełnie innej formie, niż robimy to od wielu lat, począwszy od szczytu w Bukareszcie w 2008 roku. W rzeczywistości dokument ten ma charakter strategiczny" - powiedziała wicepremier, minister ds. integracji z UE i NATO Iwanna Kłympusz-Cyncadze.

Wicepremier uważa, że przez kilka lat program był udoskonalany i w końcu osiągnął zupełnie nowy format, w którym cele strategiczne Ukrainy są jasno określone, istnieją określone zadania i działania na dany rok.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-