Ministrowie spraw zagranicznych Ukrainy, Danii i Czech odwiedzili punkt kontroli „Hnutowe”

Ministrowie spraw zagranicznych Ukrainy, Danii i Czech odwiedzili punkt kontroli „Hnutowe”

Ukrinform
Ministrowie Spraw Zagranicznych Ukrainy, Danii i Czech odwiedzili Hnutowe w obwodzie donieckim -podają w DSNS obwodu donieckiego.

„29 stycznia minister spraw zagranicznych Ukrainy Pawło Klimkin, Danii - Anders Samuelsen i Czech - Tomas Petriczek w ramach roboczej wizyty w Mariupolu, wraz z przedstawicielami zagranicznych mediów odwiedzili punkt kontrolny „Hnutowe”, a także punkt pomocy.

Ministrowie dokonali przeglądu warunków, jakie zostały stworzone w punkcie pomocy dla dla obywateli przekraczających punkt kontrolny „Hnutowe”: namiot jest stale ogrzewany, wszystkim chętnym wydawana jest gorąca herbata i ciastka. Pracownicy DSNS Ukrainy w obwodzie donieckim pełnią dyżur w punkcie kontrolnym 24 godziny na dobę. W razie potrzeby zapewniają niezbędną pomoc obywatelom, a także prowadzą prace informacyjne i wyjaśniające dotyczące zasad postępowania w sytuacjach awaryjnych lub w wypadkach kontaktu z przedmiotami wybuchowymi.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-