Na Ukrainie zarejestrowano 889 nowych przypadków koronawirusa

Na Ukrainie zarejestrowano 889 nowych przypadków koronawirusa

Ukrinform
2 lipca na Ukrainie potwierdzono laboratoryjnie 45887 przypadków COVID-19, 889 w ciągu ostatniego dnia – donosi System monitoringu poszerzania się epidemii koronawirusa na Ukrainie.

Według tych danych w ciągu ostatniej doby zmarło z powodu koronawirusa 12 osób.

Podczas całego okresu pandemii 20053 osoby już wyzdrowiały, a 1185 przypadków zakończyło się śmiercią. Choruje aktualnie – 26645 osób.

W ciągu ostatnich godzin największą liczbę przypadków koronawirusa odnotowano w obwodzie lwowskim – 153, w rówieńskim – 93, zakarpackim – 85 i w wołyńskim - 81 oraz w Kijowie -.104.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-