Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny do 26,36

Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny do 26,36

Ukrinform
We wtorek 12 października 2021 r. Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny o 1 kopiejkę do 26,36 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego na dzień 12 października 2021 r. ustalono na 26,36 UAH za dolara wobec 26,3515 UAH za dolara w poniedziałek, kurs hrywny w stosunku do euro ustalono na 30,5012 hrywien za euro wobec 30,4768 hrywien za euro poprzedniego dnia.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-