Narodowy Bank Ukrainy ustanowił kurs hrywny na poziomie 26,65

Narodowy Bank Ukrainy ustanowił kurs hrywny na poziomie 26,65

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy wpiątek, 20 sierpnia 2021 roku, ustanowił oficjalny kurs hrywny na poziomie 26,6504 UAH za dolara - podał NBU na swojej stronie internetowej, poinformował Ukrinform.

Oficjalny kurs hrywny w stosunku do dolara amerykańskiego ustalono na poziomie 26,6504 UAH za dolara wobec 26, 6455 UAH za dolara w czwartek, kurs hrywny w stosunku do EURO ustalono na poziomie 31,1690 UAH za EURO wobec 31,2379 UAH za EURO dzień wcześniej.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-