Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny

Ukrinform
W środę 21 lipca 2021 r. Narodowy Bank Ukrainy osłabił oficjalny kurs hrywny o prawie 1 kopiejkę do 27,2205 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs wymiany hrywny do dolara amerykańskiego w dniu 21 lipca 2021 r. ustalono na 27,2205 UAH za dolara wobec 27,2132 UAH za dolara we wtorek 20 lipca, kurs hrywny do euro ustalono na 32,0344 hrywien w stosunku do euro wobec 32,0313 hrywien za euro dzień wcześniej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-