Ministerstwo Finansów pożyczyło na krajowym rynku kolejne 13 mld

Ministerstwo Finansów pożyczyło na krajowym rynku kolejne 13 mld

Ukrinform
Dnia 9 lutego Ministerstwo Finansów pozyskało do budżetu 13,08 mld UAH na przetargu na plasowanie krajowych obligacji skarbowych (OWGZ).

Jak podał Ukrinform, poinformowano o tym na stronie Ministerstwa Finansów.

„Zgodnie z wynikami plasowania obligacji krajowego kredytu rządowego 9 lutego 2021 roku do budżetu państwa wpłynęło 13085101271,57 hrywien” - czytamy w komunikacie.

Jak informował wcześniej Ukrinform, Ministerstwo Finansów pozyskało prawie 5,3 mld UAH na aukcji z plasowania krajowych obligacji skarbowych 2 lutego.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-