Narodowy Bank osłabił oficjalny kurs hrywny o 10 kopiejek

Narodowy Bank osłabił oficjalny kurs hrywny o 10 kopiejek

Ukrinform
We wtorek 15 września Narodowy Bank osłabił oficjalny kurs hrywny o 10 kopiejek do 28,0003 UAH za dolara - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara ustalono na poziomie 28,0003 UAH za dolara wobec 27,9003 UAH za dolara w poniedziałek, a kurs hrywny do euro został ustalony na poziomie 33,2476 UAH za euro wobec 33,0674 UAH za euro dzień wcześniej.

Przypomnijmy, Narodowy Bank Ukrainy ustalił kurs hrywny do dolara powyżej 28 UAH po raz ostatni 31 marca 2020 r. - 28,0615 UAH za dolara.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-