Ukroboronprom pokazał cykl produkcyjny całej linii stacji radarowych

Ukroboronprom pokazał cykl produkcyjny całej linii stacji radarowych

zdjęcie
Ukrinform
Zespół państwowego koncernu Ukroboronprom i NPK Iskra przedstawiły koncepcję pierwszej sektorowej jednostki biznesowej, która ma powstać jako model korporatyzacji państwowych przedsiębiorstw przemysłu obronnego.

Prezentacja odbyła się podczas wizyty wicepremiera ds. przemysłów strategicznych Ołeha Uruskiego w NPK Iskra w Zaporożu - podaje służba prasowa Ukroboronpromu.

Holding jest zorganizowany w oparciu o NPK Iskra poprzez połączenie 9 przedsiębiorstw wchodzących w skład UOP, które tworzą całkowicie autonomiczny i zamknięty cykl produkcyjny całej linii stacji radarowych służących Siłom Zbrojnym Ukrainy i innym państwom.

Biura produkcyjne i projektowe zostaną połączone w jedną grupę firm. Przewiduje się relokację zdolności przemysłowych przedsiębiorstw zlokalizowanych w innych regionach Ukrainy, a także proces usuwania obciążeń i nadwyżek majątkowych tych przedsiębiorstw.

Grupa firm będzie posiadała własne centrum korporacyjne i będzie świadczyć pełen zakres usług: rozwój, produkcję, modernizację i serwis, czyli stałe wsparcie i konserwację produkcji.

Uruski pozytywnie ocenił zaproponowaną koncepcję i zapewnił, że ministerstwo, którym kieruje, stworzy sprzyjające otoczenie regulacyjne dla tworzenia korporacji branżowych.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-