Narodowy Bank ustalił oficjalny kurs hrywny

Narodowy Bank ustalił oficjalny kurs hrywny

Ukrinform
We wtorek 28 lipca 2020 roku Narodowy Bank Ukrainy ustalił oficjalny kurs hrywny na 27,7571 UAH za dolara wobec 27,7559 UAH za dolara w poniedziałek - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara ustalono na 27,7571 UAH za dolara wobec 27,7559 UAH za dolara w poniedziałek, a kurs hrywny do euro ustalono na 32,6049 UAH za euro wobec 32,2246 UAH za euro 27 lipca.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-