Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs hrywny

Narodowy Bank Ukrainy wzmocnił kurs hrywny

Ukrinform
Narodowy Bank Ukrainy w piątek 11 października 2019 roku wzmocnił oficjalny kurs hrywny do 24,5305 hrywien za dolara amerykańskiego wobec 24,7010 hrywien za dolara w czwartek - podaje Narodowy Bank Ukrainy na swojej stronie internetowej.

Oficjalny kurs hrywny do dolara amerykańskiego wynosi 24,5305 hrywien wobec 24,7010 hrywien za dolara w czwartek, kurs wymiany UAH/EURO ustala się na 27,0572 hrywien wobec 27,1241 hrywien 10 października.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-