Usyk odbył otwarty trening przed walką z Joshuą

Usyk odbył otwarty trening przed walką z Joshuą

wideo
Ukrinform
Nasz bokser nie zdradza wszystkich sekretów przed walką.

Ukraiński bokser Ołeksandr Usyk odbył otwarty trening w Londynie i podzielił się swoimi oczekiwaniami z nadchodzącej walki o tytuł z mistrzem świata Anthonym Joshuą, donosi Ukrinform.

„Obóz treningowy był bardzo dobry. Długie i ciężkie treningi, ale uwielbiam to. Joshua różni się od bokserów, z którymi wcześniej walczyłem. Z trenerami wykonaliśmy świetną robotę, o czym teraz nie powiem. A mój trener opowie mi o słabościach Joshuy” – powiedział Usyk.

Przypomnijmy, walka Usyka z Joshuą odbędzie się 25 września na Tottenham Arena w Londynie. Dla Ukraińca walka będzie pierwszym mistrzostwem w wadze superciężkiej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-