Usyk odbył otwarty trening przed walką z Joshuą

Usyk odbył otwarty trening przed walką z Joshuą

wideo
Ukrinform
Nasz bokser nie zdradza wszystkich sekretów przed walką.

Ukraiński bokser Ołeksandr Usyk odbył otwarty trening w Londynie i podzielił się swoimi oczekiwaniami z nadchodzącej walki o tytuł z mistrzem świata Anthonym Joshuą, donosi Ukrinform.

„Obóz treningowy był bardzo dobry. Długie i ciężkie treningi, ale uwielbiam to. Joshua różni się od bokserów, z którymi wcześniej walczyłem. Z trenerami wykonaliśmy świetną robotę, o czym teraz nie powiem. A mój trener opowie mi o słabościach Joshuy” – powiedział Usyk.

Przypomnijmy, walka Usyka z Joshuą odbędzie się 25 września na Tottenham Arena w Londynie. Dla Ukraińca walka będzie pierwszym mistrzostwem w wadze superciężkiej.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-