Poroszenko weźmie udział w intronizacji Epifaniusza

Poroszenko weźmie udział w intronizacji Epifaniusza

Ukrinform
Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko w niedzielę, 03 lutego, weźmie udział w liturgii i ceremonii intronizacji Zwierzchnika Kościoła Prawosławnego na Ukrainie, który odbędzie się w Soborze Sofijskim w Kijowie - podaje internetowa strona prezydenta.
„W niedzielę, 3 lutego, prezydent Ukrainy Petro Poroszenko będzie uczestniczyć w liturgii i w ceremonii intronizacji Zwierzchnika Kościoła Prawosławnego na Ukrainie” - powiedział w oświadczeniu.

Rozpoczęcie ceremonii zaplanowano na 9 rano.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-