W Japonii stracono dwie osoby za zbrodnie z 1988 roku

W Japonii stracono dwie osoby za zbrodnie z 1988 roku

Ukrinform
Członek przestępczego konsorcjum i były doradca inwestycyjny, zostali straceni w Japonii za zabicie dwóch osób - jak podaje Kyodo.

Jak już wspominaliśmy, w kraju, w 2018 roku, przeprowadzono w sumie 15 wyroków śmierci. Ostatni raz kara śmierci w Japonii została wykonana w lipcu. Wtedy, w ciągu dwóch dni, stracono przywódcę sekty terrorystycznej Aum Shinrikyo, (pol. Aum – Najwyższa Prawda) Shoko Asahara i 12 byłych członków sekty. W tej chwili w Japonii czeka na egzekucję 107 osób. 

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2019 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-