Chomczak zastąpi Kowala na stanowisku pierwszego zastępcy sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony

Chomczak zastąpi Kowala na stanowisku pierwszego zastępcy sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony

Ukrinform
Rusłan Chomczak, odwołany ze stanowiska Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych Ukrainy, zostanie mianowany pierwszym zastępcą sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony na miejsce Mychaiła Kowala – poinformował podczas briefingu sekretarz prasowy prezydenta Serhij Nykyforow, donosi korespondent Ukrinformu.

„Rusłan Chomczak obejmuje stanowisko pierwszego zastępcy sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony. W związku z tym obecny pierwszy zastępca Mychaiło Kowal ustępuje” – powiedział.

Przypomnijmy, prezydent odwołał Chomczaka ze stanowiska Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych Ukrainy i powołał Walerija Załużnego, który był dowódcą Dowództwa Operacyjnego „Piwnicz”.

Kowal został mianowany pierwszym zastępcą sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony 17 lutego 2015 r.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-