„Ukraina 30. Ziemia” - Szmyhal otworzył drugi dzień forum

„Ukraina 30. Ziemia” - Szmyhal otworzył drugi dzień forum

wideo
Ukrinform
Premier Denys Szmyhal otworzył drugi dzień Ogólnoukraińskiego „Ukraina 30. Ziemia”.

25 maja uczestnicy będą rozmawiać o rynku ziemi i korzyściach dla społeczności – donosi Ukrinform powołując się na informacje organizatorów forum.

Oprócz premiera, dziś zabierze głos minister polityki rolnej i żywnościowej Ukrainy Roman Leszczenko, zastępca szefa gabinetu prezydenta Kyryło Tymoszenko, Serhij Zawadski, przedstawiciele programu USAID AGRO, posłowie i eksperci.

„Jednym z głównych tematów forum jest to, w jaki sposób uruchomienie rynku ziemi może przynieść korzyści osobom pracującym na roli - rolnikom. Będziemy rozmawiać o tym, jak rynek spełni oczekiwania rolników w zakresie nawadniania gruntów, ubezpieczeń rolnych i pożyczek”- czytamy na stronie.

Forum „Ukraina 30. Ziemia” trwa trzy dni, od 24 do 26 maja.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-