Zełenski spotkał się z sekretarzem stanu USA Blinkenem

Zełenski spotkał się z sekretarzem stanu USA Blinkenem

zdjęcie
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski spotkał się z sekretarzem stanu USA  Antonym Blinkenem -poinformowała służba prasowa głowy państwa Ukrainy - donosi Ukrinform.

„To ogromna przyjemność dla mnie osobiście i dla Ukrainy przyjąć na tak wysokim szczeblu delegację Stanów Zjednoczonych Ameryki, naszego partnera strategicznego. Jest to bardzo ważne przede wszystkim dla narodu ukraińskiego, dla naszej niepodległości i suwerenności, które od 2014 roku wspierają Stany Zjednoczone i jesteśmy Wam wdzięczni za to wsparcie”- powiedział Zełenski, witając Blinkena w Kijowie.

Przypomnijmy, sekretarz stanu USA Antony Blinken przebywa z wizytą w Kijowie 6 maja.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-