Zełenski przedstawił szczegóły swojego wyjazdu na front

Zełenski przedstawił szczegóły swojego wyjazdu na front

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski stwierdził, że od początku 2021 r. na wschodniej Ukrainie zginęło 26 ukraińskich żołnierzy.

Powiedział to w wideo ze swojej wizyty w strefie OSP, które zamieścił na Facebooku.

„Od lipca widzieliśmy, że zawieszenie broni działa i cieszymy się, że ostrzały zmniejszyły się i zmniejszyła się liczba rannych”- powiedział Zełenski, ale dodał, że sytuacja na Wschodzie rzeczywiście się pogorszyła i powiedział, że jeździł do miejsc, w których w ostatnich latach jest najwięcej obrażeń i zgonów.

Przypomnijmy, prezydent Wołodymyr Zełenski odbył dwudniową wizytę roboczą do Donbasu i odwiedził pozycje bojowe, na których od początku roku znajdowało się najwięcej rannych i zabitych żołnierzy.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-