Biden i Zełenski rozmawiali przez ponad 30 minut

Biden i Zełenski rozmawiali przez ponad 30 minut

Ukrinform
Prezydenci Ukrainy i Stanów Zjednoczonych Wołodymyr Zełenski i Joe Biden odbyli w piątek 30-40 minutową rozmowę telefoniczną – napisała na Twitterze dziennikarka Politico Natasza Bertlend, która pracuje jako reporter Politico w Białym Domu, donosi Ukrinform.

„Biden i Zełenski właśnie zakończyli rozmowę, która, jak mi powiedziano, trwała około 30-40 minut. Biden potwierdził poważne zamiary Stanów Zjednoczonych w stosunku do Ukrainy, omówiono doniesienia o koncentracji wojsk rosyjskich na wschodzie (Ukrainy - red.), a także wysiłki Zełenskiego w kontekście walki z korupcją"- napisała dziennikarz.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-