Zełenski i Przewodniczący Rady Europejskiej zwrócili się do uczestników forum „Ukraina 30”

Zełenski i Przewodniczący Rady Europejskiej zwrócili się do uczestników forum „Ukraina 30”

wideo
Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski i przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel przemawiali do uczestników Forum Ukraina 30.

Jak donosi Ukrinform, transmisję z punktu kontrolnego „Szczastia” w Donbasie prowadziła stacja telewizyjna „Dom”.

Jak poinformował Ukrinform, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski rozpoczął roboczą podróż do strefy operacyjnej Sił Połączonych w obwodzie ługańskim, gdzie spotkał się z przewodniczącym Rady Europejskiej Charlesem Michelem.

Według strony internetowej Prezydenta Ukrainy Zełenski i Michel wygłosili przemówienia do uczestników Ogólnoukraińskiego Forum „Ukraina 30” w formie nagrania wideo.

Prezydent Ukrainy i Przewodniczący Rady Europejskiej zapoznają się także z sytuacją operacyjną w zakresie ochrony środowiska .

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-