Minister spraw zagranicznych Litwy przyjechał do Kijowa z roboczą wizytą

Minister spraw zagranicznych Litwy przyjechał do Kijowa z roboczą wizytą

zdjęcie
Ukrinform
Minister spraw zagranicznych Litwy Gabrielius Landsbergis rozpoczął roboczą wizytę na Ukrainie, czcząc pamięć ukraińskich obrońców zabitych w wyniku rosyjskiej agresji – napisał na Twitterze minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba, donosi Ukrinform.

„Z radością witam ministra spraw zagranicznych Litwy Gabrieliusa Landsbergisa podczas jego pierwszej wizyty na Ukrainie. Litwa to ważny sojusznik i prawdziwy przyjaciel Ukrainy, partner Trójkąta Lubelskiego. Uhonorowaliśmy poległych ukraińskich bohaterów, którzy chronili Ukrainę i Europę przed rosyjską agresją”- powiedział Kuleba.

Kuleba opublikował także wspólne zdjęcia z ministrem spraw zagranicznych Litwy w pobliżu Ściany Pamięci Poległych Obrońców Ukrainy na murach monastyru św. Michała o Złotych Kopułach.

Przypomnijmy, litewski minister spraw zagranicznych Gabrielius Landsbergis przebywa z roboczą wizytą na Ukrainie w dniach 23-24 lutego.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-