Minister spraw zagranicznych i urzędująca przewodnicząca OBWE polecieli do Donbasu

Minister spraw zagranicznych i urzędująca przewodnicząca OBWE polecieli do Donbasu

zdjęcie
Ukrinform
Minister spraw zagranicznych Ukrainy Dmytro Kuleba i przewodnicząca OBWE, minister spraw zagranicznych Szwecji Ann Linde polecieli w rejon operacji Połączonych Sił w Donbasie – napisał szef ukraińskiego MSZ na Twitterze, donosi Ukrinform.

„Lecimy z Ann Linde do Donbasu (pomimo ekstremalnego mrozu). Ważne, żeby Ona na własne oczy zobaczyła skutki rosyjskiej agresji i wysiłki Ukrainy w celu rozwiązania konfliktu i ułatwienia życia ludności cywilnej (pomimo przytłaczającego braku konstruktywności ze strony Federacji Rosyjskiej)”- napisał Kuleba.

Przypomnijmy, obecna Przewodnicząca OBWE Ann Linde przebywa z dwudniową wizytą roboczą na Ukrainie.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-