Rosja nałożyła sankcje na Razumkowa, Stefanczuka i niektórych „Sług Narodu”

Rosja nałożyła sankcje na Razumkowa, Stefanczuka i niektórych „Sług Narodu”

Ukrinform
Zaktualizowana lista sankcji Rosji wobec Ukrainy obejmuje przewodniczącego Rady Najwyższej Dmytro Razumkowa i jego pierwszego zastępcę Rusłana Stefanczuka.

Odpowiednia uchwała została zamieszczona na portalu informacji prawnych Federacji Rosyjskiej - donosi Ukrinform.

Oprócz Dmytro Razumkowa i Rusłana Stefanczuka „specjalnymi środkami ekonomicznymi” została objęta również szefowej delegacji Ukrainy przy PACE Elizaweta Jaśko.

Na liście osób objętych sankcjami znaleźli się także deputowani do Rady Najwyższej z frakcji „Sługa Narodu”: Maksym Bużański, Olha Wasylewska-Smahluk, Andrij Herus, Ołeksandr Kaczura i Geo Leros.

Łącznie lista sankcji obejmuje 849 osób.

Przypomnijmy, pod koniec sierpnia rząd Federacji Rosyjskiej nałożył sankcje gospodarcze na 43 deputowanych Ukrainy, w tym na piątego prezydenta Petro Poroszenkę.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-