Rocznica spotkania normandzkiego - Zełenski zapewnia, że pomimo trudnej drogi do pokoju - „możemy”

Rocznica spotkania normandzkiego - Zełenski zapewnia, że pomimo trudnej drogi do pokoju - „możemy”

zdjęcie
Ukrinform
Z okazji rocznicy szczytu przywódców „Czwórki Normandzkiej” w Paryżu prezydent Wołodymyr Zełenski zapewnił, że choć droga do pokoju nie jest łatwa, to „możemy”.

Napisał o tym na Twitterze, donosi Ukrinform.

„Droga do pokoju nie jest łatwa, ale wiem, że możemy” - powiedział Prezydent.

Zełenski opublikował również zdjęcie czterech liderów „Czwórki Normandzkiej” zrobione przy stole negocjacyjnym w Paryżu.

Przypomnijmy, 9 grudnia 2019 roku w Paryżu odbył się szczyt przywódców „formatu normandzkiego” - Ukrainy, Francji, Niemiec i Rosji.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-