Zełenski zapowiedział na 13 listopada wideo spotkanie doradców przywódców krajów „formatu normandzkiego”

Zełenski zapowiedział na 13 listopada wideo spotkanie doradców przywódców krajów „formatu normandzkiego”

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski zapowiedział na 13 listopada wideo spotkanie doradców przywódców krajów „formatu normańskiego”.

Poinformował o tym podczas spotkania z dziennikarzami na punkcie kontrolnym „Szczastia” w Donbasie - donosi korespondent Ukrinformu.

"13 listopada odbędzie się wideokonferencja doradców „Czwórki Normandzkiej”, podczas której zostaną omówione wszystkie kroki na przyszłość, a przyszłość mamy tylko jedną - przywrócenie integralności terytorialnej Ukrainy i całkowite zawieszenie broni" - powiedział. Zełenski.

Ponadto Przewodniczący poinformował, że spotkanie TGK zaplanowano na najbliższy wtorek i środę (10-11 listopada).

Przypomnijmy, poprzednie spotkanie doradców „Czwórki Normandzkiej” - Ukraina, Niemcy, Francja, Rosja - odbyło się 11 września w Berlinie.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-