Stany Zjednoczone przekazały Ukrainie Javelin, amunicję i krótkofalówki o wartości 60 milionów dolarów

Stany Zjednoczone przekazały Ukrainie Javelin, amunicję i krótkofalówki o wartości 60 milionów dolarów

zdjęcie
Ukrinform
Biuro Współpracy Obronnej (ODC) Ambasady USA otrzymało sprzęt o wartości ponad 60 milionów dolarów dla wojska i przekazało go ukraińskim partnerom – napisała ambasada USA na Ukrainie na swojej stronie na Facebooku.

„Kontynuowana jest pomoc USA w zakresie bezpieczeństwa i współpraca z Ukrainą podczas epidemii COVID-19! Wczoraj Biuro Współpracy Obronnej Ambasady USA otrzymało sprzęt o wartości ponad 60 milionów dolarów, który ma zostać przekazany partnerom ukraińskim, w tym krótkofalówki, amunicję i pociski przeciwpancerne Javelin – napisano.

Ambasada podkreśliła, że Stany Zjednoczone nadal stoją na boku Ukrainy, popierając jej suwerenność i integralność terytorialną w obliczu rosyjskiej agresji.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-