Kurs Ukrainy do NATO pozostaje niezmieniony – Prystajko

Kurs Ukrainy do NATO pozostaje niezmieniony – Prystajko

Ukrinform
Droga Ukrainy do członkostwa w NATO pozostaje niezmieniona i pomimo rozprzestrzeniania się COVID-19 Ukraina kontynuuje reformę sektora bezpieczeństwa i obrony – napisał wicepremier ds. Integracji europejskiej i euroatlantyckiej Ukrainy Wadym Prystajko na Twitterze.

„Kurs Ukrainy do członkostwa w NATO pozostaje niezmieniony. Pomimo COVID-19 rząd kontynuuje reformy w sektorze bezpieczeństwa i obrony. Z przyjemnością omówiłem nasz ogólny program z przedstawicielami państw członkowskich NATO” - napisał wicepremier.

Prystajko poinformował również partnerów, że Ukraina jest gotowa dalej wnosić swój wkład w globalne wysiłki na rzecz zwalczania koronawirusa.

Podkreślił również, że Ukraina jest gotowa przyłączyć się do opracowania uniwersalnych protokołów dla sfery cywilnej, wojskowej i gospodarczej w celu przezwyciężenia skutków pandemii.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-