Na Ukrainie zarejestrowano 9866 przypadków koronawirusa – 456 w ciągu doby

Na Ukrainie zarejestrowano 9866 przypadków koronawirusa – 456 w ciągu doby

zdjęcie
Ukrinform
„29 kwietnia na Ukrainie odnotowano 9866 przypadków COVID-19 – 456 w ciągu doby”– powiedział Minister Zdrowia Maksym Stepanow na konferencji prasowej, donosi Ukrinform.

„Podczas całego okresu pandemii zarejestrowano 9866 przypadków COVID-19. Spośród nich - 672 dzieci i 1976 pracowników służby zdrowia. W ciągu ostatniego dnia odnotowano 456 zachorowań. Spośród nich - 33 dzieci i 133 pracowników służby zdrowia” - powiedział Stepanow.

Stepanow powiedział również, że w ciągu ostatnich 24 godzin hospitalizowano 113 osób i odnotowano 11 śmiertelnych przypadków, z których większości towarzyszyły choroby przewlekłe.

Wyzdrowiało już 1103 pacjentów, a zmarło 250 osób.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-